Leshoj katin e shtepise me qira

Jepet me qera nga: Enver 18 Mar 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Lec Gradica
Sipërfaqe: 65 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Kati ka 2 dhoma, kuzhine, banjo, korridor.E mobiluar komplet dhe uje 24/7.Gjendet ne taukbashqe afer stadiumit prishtina.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim