Leshoj katin me qira

Jepet me qera nga: Jakup Krasniqi 10 Tet 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagja e vreshtave
Sipërfaqe: 92 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj katin me qira ne lagjen e Vreshtave ( kolovice e re). Kati i ka 3 dhoma te gjumit, kuzhine, sallon, banjo koridor dhe dy terasa dhe eshte pjeserisht e mobiluar.
Per me shume info kontaktoni ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim