Leshoj katin me qira

Jepet me qera nga: Taulant 19 Nën 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj katin e pare te shtepise me qira , ka dy dhoma gjumi, salloni me kuzhine dhe banjo, qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim