Leshoj katine e dyte te shtepis me mobilje

Jepet me qera nga: blerim 15 Sht 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: rr. mbretresha teuta n5
Sipërfaqe: 67 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
leshoj katine e dyte te shtepis me hyrje te veqant me mobilje dhe paisje percjellse shtepia eshte ndertim i ri e izoluar rrym uj 24 or internetetj shtepia perbehet nga dhoma e fjetjes dhoma e dites kuzhina banjo taras vendparking per vetur etj shtepia gjendet ne lagjen taukbashqe afer euleksit prishtine preferoj qift familje qmimi me marveshje per info tjera lajmronu ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim