Leshoj katine e dyte te shtepis me mobilje

Jepet me qera nga: blerim 01 Tet 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr. mbretresha teuta n5
Sipërfaqe: 67 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
leshoj katine e dyte te shtepis me qira me hymje te veqant me mobilje shtepia eshte ndertim i ri e izoluar dhe vend i qet per banim dhe ka ket perberje dhoma e dites dhoma e fjetjes kuzhina banjo taras vendparking per vetur uj rrym24 or internet etj shtepia gjendet ne lagjen taukbashqe afer uleksit dhe ka afer universitetin amerikan auk prishtine preferoj qift familje dhe studenta preferoj vajza qmimi 160 euro + rryma ne ket qmim hyn uji dhe mbeturinat me qendrrim afat gjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim