Leshoj katine e dyte te shtepis me qira

Jepet me qera nga: blerim 02 Tet 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr mbretresha teuta
Sipërfaqe: 64 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
leshoje katine e dyte te shtepis me qira me hyrje te veqant me

mobilje shtepia eshte ndertim i ri e izoluar dhe ka ket perberje

dhoma e dites dhoma e fjetjes kuzhina e ndar nga dhomat banjo

koridor taras vendparking per vetur uj rrym 24 or etj shtepia

gjendet ne lagjen taukbashqe rruga mbretresha teut afer

stadiumeve te tenisit prishtine preferoj qift familje qmimi

160euro + pagesa e rrymes per info tjera lajmronu ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim