Leshoj me qera Katin e Shtepis

Jepet me qera nga: Fatmire 10 Shk 00:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj Katin e Shtepis me qera eshte e mobiluar ka 2 dhoma sallonin kuzhinen dhe banjon gjendet ne bregun e diellit te fakulteti Iliria , eshte e pershtatshme edhe per zyre , leshohet edhe per nderkombtar .
Per me shum mund te me kontaktoni ne numrin : +37744636141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim