Leshoj me qera nje kat shtepie ne ne Prishtine

Jepet me qera nga: Taulant Kelmendi 24 Nën 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kati i pare me qera
Sipërfaqe: 85 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj katin e shtepise me qera. Eshte e mobiluar dhe ne gjendje normale per banim. Ka 2 dhoma te fjetjes sallonin banjon dhe kuzhinen. Eshte e komletuar per nje familje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim