Leshoj me qira katin e 1 te shtepis ne Prishtine

Jepet me qera nga: emshiri 15 Tet 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira katin e 1 te shtepis ne lagjen emshir 500m larg shkolles fillore 7marsi.
Shtepia perbehet:
Salloni
Kuzhina
Dhoma e fjetjes
Banjo.
Uje dhe rrym24h
Parking
Internet.
Shtepia eshte ndertim i ri.Leshoj per qifte si dhe familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim