Leshoj me qira nje nje shtepi

Jepet me qera nga: Muhamet Zeneli 29 Jan 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Vllezerit Fazliu
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira nje shtepi nje kateshe, dy dhoma, kuzhine, dhe banjo. Gjendet ne Prishtine, ne lagjen Kodra e Trimave.
Per informatat me te hollsishme munde te na telefonin ne numrin:
045 670 477
Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim