Leshoj me qira shtepi

Jepet me qera nga: driton 27 Jan 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr.shkupit
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
leshoj shtepin me qira gjindet te qerdhja klea afer rrethit me flamur posedon 3 dhoma gjumi sallon kuzhin
oborr,bon edhe per studenta dhe familjar
viber +4915238565872
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim