Leshoj nje kat me qira

Jepet me qera nga: Astrit 31 Gsh 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj nje kat me qira (model banesor) ne lagjen Velania afer Sos-Fshatit, posedon sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo, dhe ballkon, eshte e mobiluar dhe me hyrje te veqant, qmimi 180 Euro,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim