Leshoj nje kat shtepie me qira

Jepet me qera nga: Muharrem 06 Shk 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj nje kat shtepie me qira ne lagjen Dodona. Kati permban sallonin ,kuzhinen ,dy dhoma gjumi, koridor, dhe banjo.Kati eshte i mobiluar.Çmimi i qirase eshte 250 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim