Leshoj nje kat te mobiluar me Qera -Prishtine

Jepet me qera nga: Sali 03 Pri 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Prishtine-Lagja Vreshtat
Sipërfaqe: 110 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshohet kati ishtepis me qera ne Prishtine lagja Vreshtat.Shtepija ka hyrje te veqant dhe uji 24 H si dhe nji parking per vetur.Vlen per familjare me afat te gjat qendrimi.Qmimi 200 E.Informatat mund meren permes tel 00411763075338 apo emailit.sali.gjukaj@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim