Leshoj nje kat te shtepis me qira

Jepet me qera nga: bb 15 Sht 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshoj nje kat te shtepis me qira per studente femra.
Me hymje te veqant nxemje qendrore dhe te gjitha paisjet e nevojshme per banim.
Ne qender te Prishtines mrapa teatrit kombetar te 4 llulat.
vetem per studente femra qmimi 50 euro per person
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim