Leshoj nje kat te shtepise me qira

Jepet me qera nga: Burim 28 Dhj 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Matiqan- Prishtine
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qita nje kat te shtepise ne Matiqan kati ka hyrje te veqante ka sallonin kuzhinen dy dhoma gjumiu ,, koridor, banjo shpajz eshte shum e pershtatshme per banim dhe kati eshte i ri pjeserisht e mobiluar e pershtatshme per familjar shkolla fillore eshte afer po ashtu transporti autobusi 3A është cdo 15 minuta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim