Leshoj nje pjes shtepis me qera dy kat

Jepet me qera nga: Shtepi 09 Gsh 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj nje kat te shtepis me qera 165metra katror pjesa qe leshohet me qera eshte me hymje te veqant dhe eshte dy kat me oborr dhe garazh e mobiluar kuzhin ndaras me trapezari salloni ndaras dhe dy dhoma gjumit me nxemje me dru qmimi i qeras sipas marrveshjes shtepia gjindet mbi banesat e bardh bregu dillit ose rruga ka varrezat e jahudive kontakti 044209204
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim