Leshoj shtepin me qera

Jepet me qera nga: va 18 Gsh 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin me qera e mobiluar me te gjitha komplet ka oborr dhe vend parking
rruga ka parku i qytetit perball bustit Isa Kastrati
tel dhe viber: +38649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim