Leshoj shtepin me qera ne EMSHIR

Jepet me qera nga: Edi 10 Sht 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Rexhep Krasniqi
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj 2 kate te shtepis me qera, kati i pare ka kuzhinen ,sallonin dhe banjon, kati i dyte i ka 3 dhoma gjumi dhe nje banjo.
Shtepia gjindet ne Emshir (Kalabria) afer UBT-se.

Nr. kontaktues 044 179 653
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim