Leshoj shtepin me qera

Jepet me qera nga: vs 05 Gsh 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin me qera e mobiluar me te gjitha komplet ka oborr dhe vendparking

Rruga ka parku i qytetit perball bustit Isa Kastrati
tel dhe viber: +38649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim