Leshoj shtepin me qera

Jepet me qera nga: Zenel 29 Sht 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet ne lagjen Kolovica e re afer klinikes se syve Kubati. Shtepia ka dy dhoma gjumi l,kuzhin, sallon, banjo, teras dhe oborr.Qmimi I arsyshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim