Leshoj shtepin me qera

Jepet me qera nga: Vs 18 Tet 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin me qera eshte e mobiluar komplet me te gjitha, ka 3 dhoma kuzhin dhome gjumi dhome dite banjo oborr dhe vend per parking
vetem familjar
tel ose viber: +38649634704
Rruga ka parku i qytetit perball bustit Isa Kastrati
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim