Leshoj shtepin me qera

Jepet me qera nga: Ilmi Dudi 19 Dhj 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Veternik, Perball shoping centre Grand Store
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin me qera.
Shtepija eshte tre kateshe ka 10 dhoma gjumi, 2 sallona, 7 banjo, ngrohje me pelet dhe kamin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim