Leshoj shtepin me qera

Jepet me qera nga: qlirim 13 Jan 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: lagjia NIC
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin me qera lagjia NIC , veternik , shtepia posedon garazh , sallonin dhe guzhina bashk , dy dhoma gjumi per qifte ne katin e dyt dhe dhoma e femijeve , po ashtu banjo me hidromasazh , banjo tjeetr ne kat te par po ashtu , cmimi , 750 euro , vetem per nderkombetar , nr per kontakt ne viber 0038649641504
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim