Leshoj shtepin me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Jakup 16 Pri 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Me Dru
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet ne periferi te Prishtines ne magjistralen Prishtine Podujev. Shtepia eshte dy kate, ne katin e pare eshte salloni, kuzhina dhe banjo ndersa ne katin e dyte jane tri dhoma te gjumit. Ka oborr dhe hyrje te veqant. Qmimi 150 Euro
Per me shume informata kontakto ne numrin 044-375-097
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim