Leshoj shtepin me qira

Jepet me qera nga: shkelqim 04 Sht 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet afer Restaurant Rinorit . Shtepia ka 4 dhoma , dy banjo dhe kuzhinen me trapezari. Per informata me te hollesishme mund te kontaktoni ne kete numer te telefonit: 045622822
Cmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim