Leshoj shtepin me qira

Jepet me qera nga: Jkup 20 Pri 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet ne periferi te Prishtines ne magjistralen Prishtine-Podujev. Shtepia eshte dy kate. Ne katin e pare eshte salloni, kuzhina dhe banjo ndersa ne katin e dyte jan tri dhoma te gjumit. Ka oborr dhe hyrje te veqant. Qmimi 150Euro
Per me shume informata kontakto ne numrin
044-375-097
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim