Leshoj shtepine me qira

Jepet me qera nga: Alban 03 Shk 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin me qira ne mahalle te Muhaxherve
Shtepia ka 2dhoma gjumi dhe kuzhinen te interesuarit te lajmrohen ne tel.
Qmimi shume i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim