Leshoj shtepine me qira

Jepet me qera nga: Eroll 26 Jan 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Lagjja e Muhaxherve Prishtine
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepine me qira , Shtepia ka 6 dhoma gjumi dy dhoma te dites dy kuzhina dy banjo , 5 ballkona .
Shtepia eshte e mobiluar dhe ka nxemje qendrore dhe eshte e izoluar .
Cmimi i volitshem sipas marrveshjes
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin
045/ 675 - 375
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim