Leshoj shtepine me qira

Jepet me qera nga: Vjollca Dibra 28 Jan 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Veternik, mbrapa Grand Store
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
I/e nderuar,

Të bashkangjitur keni ofertën dhe fotot për një shtëpi që ofrohet me qira në Veternik. Shtëpia posedon edhe kopshtin e bukur dhe vendparkim për vetura. Po ashtu ujë 24 orë dhe nxemje me pelet. Per çdo informatë mos hezitoni te na kontaktoni ne tel. 044 199487, 044 182437 ose në e-mail: dibravjollca@gmail.com; sazanibrahimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim