Leshoj shtepine me qira

Jepet me qera nga: Genci 06 Pri 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 87 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjindet ne mahall te muhaxherve,ka 2 dhoma gjumi dhe kuzhinen,shtepia leshohet vetem per familjar te interesuar qmimi shum i volitshem vetem 140 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim