Lokal me Qira ne Lagjen Aberia ish Dragodan

Jepet me qera nga: arben përvetica 22 Pri 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rruga 24 maji Arberi ish Dragodan
Sipërfaqe: 110 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Garazh
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Jap lokalin me qera 110 m2, I cili gjindet ne lagjen Arberia ish Dragodan Rr 24 maji ne afersi te ambasades Hungareze dhe Amerikane,
lokali eshte I pershtatshme per qdo lloj veprimtarie. per shume biznese si p.sh ( zyre, frizer/e, rrobaqepese, Depo Furra lokale agjencione)
Lokali ka mundesi qe te jet I ndare 60/60 m2 apo komplet sa ka hapsir te shfrytzohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim