Me Qira

Jepet me qera nga: Avdi Mehmeti 12 Dhj 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: RRuga Muharrem Fejza Te RRethi i Ri Matiqan
Sipërfaqe: 65 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshohet Me Qira Shtepia Kati I 1
Me Mobile Hyrja e Veqant , Parking Dhe Oborr
Numri i Telefonit: 044374784

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim