Me qirq

Jepet me qera nga: blerimi 11 Gsh 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: iljaz agushi nr46
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira katin e pare re shtepis me hyrje te veqante 100m afer RTK-se ne PRISHTIN.
Kati oferon 70m2 i mobluar
Lajmrohu dhe bano ne qender.
Tel-038-239-275 Tel-044-675-179.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim