Nje kate te shtepis me qera

Jepet me qera nga: Sadik 28 Gsh 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshoj katin perdhese me qera, me hyrje te veqant.Eshte 3 dhomeshe e mobiluar me kopsht dhe parking.Gjindet ne lagjen e spitalit afer shkolles fillore "Pavaresia"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim