QIRA. Shtëpi 182m2 me qira në Lagjen NIC.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagjja NIC, Cagllavicë
Sipërfaqe: 182 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtëpi 182m2 me qira në Lagjen NIC.
Shtëpia gjendet në lagjen NIC në Çagllavicë dhe është mirë e mobiluar.
Shtëpia është 2 katëshe dhe ka këtë renditje:
Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Terasë
1. Garazhë

Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi
1. Banjo
2. Ballkon

ID e shpalljes: 30022

AgjencionipërPatundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ;049/596-777 edhenëviber
044/636-334 ;049/636-333 edhenëviber
e-mail: info@pro-rks.com
GjendemipërballSh.F. “MetoBajraktari”
Rr. JosipRela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim