QIRA. Shtëpi 202m2 me qira në lagjen NIC.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Lagjja NIC, Cagllavicë
Sipërfaqe: 202 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtëpi 202m2 me qira në lagjen NIC.
Shtëpia gjendet në Çagllavicë (përballë qendres tregtare GRAND STORE), në lagjen NIC.
Shtëpia është II katëshe dhe lëshohet me qira e mobilar.

Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Terasë
1. Garazhë

Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi
2. Banjo (njërën në dhomë gjumi e pajisur me jacuzzi)
2. Ballkona

Ujë 24 orë, siguri e lartë, oborr të rregulluar mjaft mirë si dhe parking të mjaftueshëm rrugorë.

ID e shpalljes: 30019

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim