QIRA. Shtëpi 300m2 me qira në lagjen Matiqan.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Adresa: Matiqan
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtëpi 300m2 me qira në lagjen Matiqan.
Shtëpia gjendet afër Pompës së benzinës dhe është afër rrugës kryesore.
Shtëpia është dy katëshe dhe ka këtë renditje:
1. Sallon
5. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
3. Banjo
1. Garazhë
Shtëpia ka 24orë rrymë, ka ngrohje qëndrore, ka Kamin si dhe çdo dhomë ka terasë.

ID e shpalljes: 30016

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim