QIRA. Shtëpi 320m2 me qira në lagjen Qëndresa.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 16 Shk 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Adresa: Veterrnik, Lagjja Qëndresa
Sipërfaqe: 320 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtëpi 320m2 me qira në lagjen Qëndresa.
Shtëpia gjendet afër BAU Market në lagjen Qëndresa dhe është mirë mobiluar.
Shtëpia ka gjithsej 4 kate dhe ka këtë renditje:
Podrumi:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo

Kati i I-rë:
1. Sallon
1. Para dhomë
1. Kuzhinë
1. ËC
1. Terasë

Kati i II-të:
3. Dhoma gjumi
2. Banjo (një në dhomën e gjumit)
1. Garderobë

Kati i III-të:
1. Hapsirë rekreacioni 70m2

ID e shpalljes: 30023

AgjencionipërPatundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ;049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim