QIRA Kat Shtepie te DODONA

Jepet me qera nga: arber Sot 07:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: DODONA
Sipërfaqe: 90 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera katin e shtepis.Shtepia eshte ne gjendje te mire e gatshme per banim,ka 2 dhoma gjumi 1 banjo sallon me kuzhin dhe ballkon.Gjendet te teatri dodona .Eshte e mobiluar

Kontakt:
049/ 64 44 67 & 044/ 12 46 77
Viber:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim