QIRA Leshoj Shtepi Marigona Rezidence

Jepet me qera nga: arber Sot 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Marigona Rezidence
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepine moderne 175 m2 plus 85 m2 bodrum me qira tek Marigona Rezidence ,Extra e Mobiluar
Shpija ka 3 kate
.3 dhoma te fjetjes,3 banjo,dhome dite,kamin .Qmimi 1200 euro .Extra e Mobiluar.
Te gjitha te porositura nga jashte,Itali,Greqi etj.
Kontakt $ Viber
Arberi
045/641-794 dhe 045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim