Qera Shtepia dy kateshe me hyrje te veqanta

Jepet me qera nga: ALDO 07 Dhj 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 9
Adresa: Dragodan te Kosova Filmi
Sipërfaqe: 260 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
QERA, Shtepia me qera ne Dragodan, Dy kateshe secili kat me hyrje te veqant. Kati i pare posedon dy dhoma te medha gjumi, sallon, kuzhine, banjo, koridor dhe terase. 120 m2
Kati i dyte, Dy dhoma te medha gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe koridor.
Leshohen ndaras. Me nxemje qendrore 24 ore.
Cmimi sipas marreveshjes! Sepse qiradhenesi i mbulon te gjitha shpenzimet(Uje,rryme,nxemje etj)
Kontakt 049 559 144
aldo-ks.com/ info@aldo-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim