Qera

Jepet me qera nga: Shpend 18 Gsh 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: 4 LLULLAT
Sipërfaqe: 165 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepine me qera mbrapa Teatrit Kombetar ,Lagjja 4 Llullat,Ka tri dhoma gjumi,sallon,kuzhine,banjo wc,koridor dhe oborr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim