SHTEPI ME LOKALE 2100M2 LESHOHET ME QIRA

Jepet me qera nga: Prona PLUS 31 Dhj 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 2100 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
LESHOHET ME QIRA SHTEPI ME SHUME HAPESIRA PER BANIM SI DHE PER AFARIZEM, SIPERFAQJA 2100M2, AFER RRUGES PRISHTINE PODUJEVE.
LOKACIONI: KODRA E TRIMAVE AFER PRINCIT TE ARBERIT.
QIRAJA: 6000€

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim