SHTEPI ME QERA NE PRISHTINE

Jepet me qera nga: Mustafa 04 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera nje kat te shtepise ne Lagjen e Spitalit ne Prishtine rruga Malush Kosova.
Shtepia ka sallon, kuzhine, dhome gjumi, banjo dy ballkona, vend per parkim, ka hyrje te veqante, uje dhe rryme 24 ore.
Eshte e pershtatshme per familjare ose studente (vajza) te mjekesise.
Informatat ne telefonat:
044 241 446/044 163 442
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim