SHTEPI ME QERA

Jepet me qera nga: Fatos 11 Gsh 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 56 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin me qira ne lagjen Veternik, mbrapa spitaleve,kerkojm familjar.Shtepia eshte nje katshe dhe i plotëson te gjitha nevojat per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim