SHTEPI ME QERA

Jepet me qera nga: Amar 01 Nën 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Halim Orana
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Përball Tokbahces (Tasligje I), lëshohet me qera kati i shtëpisë me hyrje të veçantë.
Shtëpia posedon salon me kuzhinë , tri dhoma gjumi, banje si dhe një parabanjo, te mobiluara.
Në shfrytëzim ka edhe nënkulmin. Gjithashtu ka oborr dhe garazh, ka ngrohje qendrore, ujë 24 h.

Lëshohet me kontratë afatgjate.
Tel: 044/ 421 837, 049 664 333, 045 271007

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim