SHTEPI ME QIRA

Jepet me qera nga: Buli 12 Gsh 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Adresa: Antigona fazliu
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
LESHOJ DY KATE TE SHTEPISE ME QERA,NJERI KATE PERMBAN DY DHOMA GJUMI ,SALLONIN,BANJON DHE DY BALKONE.NDERSA KATI DYTE PERMBAN DY DHOMA GJUMI NJE DHOME E NDEJES,SALLONI ME KUZHINE BANJO DHE NJE BALLKON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim