SHtepi me qira

Jepet me qera nga: Buli 02 Tet 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Adresa: Antigona Fazliu
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshoj dy kate te shtepise me qira,njeri kate permban dy dhoma gjumi.sallonin ,kuzhinen dy ballkone dhe nje banjo,kurse kati tjeter permban dy dhoma gjumi,sallonin me kuzhine nje dhome te ndejes nje ballkon dhe nje banjo ,jane komplet te mobiluara .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim