SHtepi

Jepet me qera nga: Buli 20 Gsh 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Adresa: Antigona Fazliu
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshoj dy kate te shtepise me qera,njeri kate permban dy dhoma gjumi sallonin,kuzhinen dy ballkone dhe nje banjo,kurse kati tjeter permban dy dhoma gjumi nje dhome te ndejes,sallonin me kuzhine nje ballkon dhe nje banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim